The PaperOffice Insider Newsletter
The PaperOffice Insider Newsletter
We want to be friends

Highest possible discount offers

Exclusive insider news

Free bonus upgrades

Highest possible discount offers

Exclusive insider news

Free bonus upgrades

Friendship Trust Word of Honour
We will never give your email address to anyone else and every email includes a one-click unsubscribe link.

Draudimo bendrovių verslo procesų automatizavimas


"PaperOffice" DMS draudimui užtikrina sklandų informacijos srautą dėl verslo procesų skaitmeninimo ir automatizavimo.

Profi-Tipp

Rašytiniai dokumentai, sutartys, juodraščiai, sąskaitos faktūros, pristatymo pastabos ir daug daugiau skaitmeninimo dėka pakeičiami elektroniniais dokumentais, taip maksimaliai optimizuojant visus darbo procesus.

Integruotas dirbtinis intelektas leidžia verslo procesus iš esmės automatizuoti, pagreitina jūsų procesus ir padidina sėkmę bei pasitenkinimą.

Skaitmeninimas draudimo bendrovėse ir agentūrose

Tikriausiai jokia kita pramonės šaka nėra taip saistoma teisinių nuostatų ir reikalavimų, kaip draudimo bendrovių ir agentūrų.

Tuo pačiu metu šios srities įmonės turi turėti galimybę pasiūlyti savo klientams įvairius pasiūlymus, kad būtų konkurencingos.

Idealiu atveju šie pasiūlymai yra tiksliai pritaikyti prie atitinkamų kliento aplinkybių. Tik atskiri draudimo agentūros ar investicinių konsultacijų įmonės darbuotojai gali kontroliuoti ir netyčia neperžengti sienos tarifų ir investicijų džiunglėse arba teikti netinkamas konsultacijas naudodami gerai apgalvotą programinę įrangą.

Vien turto ir nelaimingų atsitikimų draudimo srityje yra 10 skirtingų segmentų, kurių kiekvienas turi savo tarifus.

Galiausiai yra šimtai individualių tarifų, pritaikytų individualiems privačių ir komercinių klientų lūkesčiams. Nereikėtų pamiršti, kad draudimo bendrovės ir agentūros yra glaudžiai susijusios.

Draudimo bendrovės yra teisiškai įpareigotos tuo pačiu metu saugiai ir pelningai investuoti savo klientų įnašus. Tai reiškia, kad draudimo bendrovės netiesiogiai tampa labai svarbiais investuotojais į ekonomiką.

Kodėl dokumentų valdymo programinė įranga yra puikus sprendimas?

Dažnai būna taip, kad draudimo ar investicijų konsultantai konsultuojasi su įvairiais šaltiniais, kad surastų tinkamus tarifus ir investicinius pasiūlymus atitinkamam klientui. Kadangi tai gali būti gana varginantis reikalas, kartais kaip pagrindas naudojami bendrieji kriterijai, kurie supaprastina paiešką, bet vargu ar vaizduoja idealų pasiūlymą.

"PaperOffice" DMS leidžia sukurti biblioteką iš išorinių ir vidinių šaltinių su įvairiomis specifikacijomis. Šiam tikslui sukurtos duomenų bazės gali būti užpildytos automatiškai ir įvertintos automatiškai.

Tai leidžia dirbtinis intelektas "PaperOffice" duomenų valdyme, kuris ieško iš anksto nustatytų raktinių žodžių gaunamuose dokumentuose ir juos priskiria. Tokiu būdu galiausiai galima žaibiškai greitai ieškoti žemyn arba aukštyn, kad būtų galima rasti idealų tarifą ar idealią investicijų formą.

Jis gali būti koreguojamas daug tiksliau nei teisiniai rizikos vertinimo reikalavimai.

"PaperOffice" DMS šiuo tikslu gali naudoti viešąsias duomenų bazes ir vidaus dokumentus, žinoma, atsižvelgdama į duomenų apsaugos reikalavimus.

Taip pat lengva valdyti klientų bazę "PaperOffice", o valdomų klientų skaičius yra neribotas. Žinoma, visus duomenis galima pasiekti ir redaguoti iš kompiuterio su "Windows" operacine sistema, taip pat iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Labai naudinga lauko darbuotojams.

Woman sits in front of a couple and explains something in front of the monitor
The right document management software solves the analogue-digital problem

Kaip eiti be popieriaus?

"PaperOffice" pašalina visas daug laiko reikalaujančias kliūtis, taupo išlaidas, pvz., Pašalina popierinius dokumentus, ir sukuria aiškią svarbių dokumentų, tokių kaip kvitai, sutartys, pristatymo pastabos ar kiti laiškai, apžvalgą, ateityje juos skaitmeniniu būdu valdydama "PaperOffice" .

Dokumentų fiksavimas, apdorojimas, bendrinimas, paieška ir sekimas tampa labai paprastas naudojant "PaperOffice".

Dėl kontroliuojamos prieigos, išsamių užduočių sąrašų, taip pat patvirtinimų, naudojant darbo eigas ir patikimus el. pašto pranešimus, darbuotojai gali efektyviai atlikti priskirtas užduotis, o įgalioti asmenys gali lengvai patvirtinti arba atmesti patvirtinimą.

Naudojant "PaperOffice" DMS programinės įrangos sprendimą, daugiau dokumentų neprarandama. Ir nesvarbu, kur esate, svarbius dokumentus galite pasiekti per kelias sekundes.

Žinoma, jūs visada dirbate su dokumentų valdymo sistema laikydamiesi įstatymų ir visiškai atsižvelgdami į auditą.

Kvitų, pareiškimų ir panašių dokumentų nebereikia siųsti paštu. Vidinis paštas taip pat gali būti siunčiamas skaitmeniniu būdu tokiu būdu. Tai taupo popierių, išlaidas už papildomą duomenų saugojimą ir keliones į archyvus. Dokumentus galima pateikti su raktiniais žodžiais (redaktoriumi, tema, būsena, data ir kt.) ir tada juos lengviau rasti.

Į procesą orientuotas dokumentų valdymas

Į procesą orientuotas dokumentų valdymas užtikrina, kad šie dokumentai būtų nuolat atnaujinami ir įdėtų mažai pastangų. "PaperOffice" palaiko jus čia su išsamiu užduočių ir darbo eigos moduliu.

Tokiu būdu galima sukurti tam tikras procesų grandines, o esamus veiklos procesus galima apibrėžti elektroniniuose dokumentuose ir iš dalies vykdyti automatiškai.

Tai reiškia procesų optimizavimą be klaidų, nes užduotį galima ne tik priskirti darbuotojams, turintiems konkrečias vartotojo teises ir užbaigimo laikotarpius, reikalauti skaitmeninio patvirtinimo, bet ir automatiškai suaktyvinti tolesnius veiksmus, pvz., el. pašto pranešimus ar dokumento būsenos pakeitimus.

Tokiu būdu galima susieti visus dokumentų procesus.

"PaperOffice" neskiria dokumentų tipų, nepriklausomai nuo to, ar jums reikia pagalbos tvarkant sutartis, sąskaitas faktūras, pareiškimus ir el. pašto korespondenciją: "PaperOffice" dokumentų valdymo sistemos dėka jūsų ankstesni procesai transformuojami į perdirbimo ir atliekų šalinimo pramonę yra skaitmeninami, todėl jie tampa efektyvesni, skaidresni ir žymiai lankstesni.

Nes nesvarbu, kokia forma dokumentai atkeliauja į įmonę, nesvarbu, ar tai būtų popieriniai dokumentai, PDF failai, el. laiškai ar nuotraukos, jie automatiškai archyvuojami ir saugomi saugioje duomenų bazėje.

Taigi svarbios sutartys gali būti laiku pripažintos ir nutrauktos arba dėl jų gali būti deramasi iš naujo. Dokumentų išleidimas su skaitmeniniu parašu ir el. pašto pranešimais vietoj lėto popierinio pašto, nesaugus el. paštas prisideda prie klientų lojalumo.

Woman's hands go through stacks of paper
Large amounts of business information can be captured digitally, stored securely and passed on

Sprendimas: įrodyta praktinė patirtis

Ar nėra prasmės iš karto naudoti valdymo programinę įrangą praktikoje? kad ne tik atitinka visus reikalavimus, bet ir yra lengvai išmokstamas bei nebrangus?

"PaperOffice DMS" yra išbandytas ir patikrintas išsamus sprendimas skaitmeniniam darbui ir, turėdamas daugiau nei 20 metų rinkos patirtį, vienas iš pirmųjų DMS pionierių.

Turinys

Laiko laimėjimas svarbiems dalykams, išlaidų taupymas pašalinant popierinius archyvus, paslaugos tobulinimas per galimybę greitai pateikti informaciją ir auditui atsparus bei skaitmeninis jūsų dokumentų apimties archyvavimas - tai garantuoja "PaperOffice" DMS.

"PaperOffice DMS" yra tinkama programinė įranga, nes ji pateikiama su viskuo, ko reikia draudimo bendrovėms ir agentūroms, pavyzdžiui:

  • Dokumentų saugojimas visais skaitmeniniais formatais pagal BDAR principus
  • Pavėluotų dokumentų, kuriems reikia veiksmų, pateikimo ir pakartotinio pateikimo funkcijos
  • Savarankiško mokymosi duomenų saugojimo funkcija su žymėjimu ir vidine paieškos sistema
  • Automatinis naujai pridėtų dokumentų priskyrimas teisingam aplankui
  • Paprastas duomenų bazės kūrimas ir duomenų bazės ryšys, įskaitant atskirai tinkinamą šabloną
  • Automatizuotas šablonų kūrimas pasikartojantiems procesams ir operacijoms

Žinoma, "PaperOffice" DMS leidžia perkelti ir integruoti esamus skaitmeninius duomenis iš esamų programinės įrangos sprendimų. Tuo pačiu metu "PaperOffice" DMS yra analoginės ir skaitmeninės sąsajos. Naudodama savo nuskaitymo funkciją, programinė įranga gali skaityti analoginius dokumentus, planus ir nuotraukas į sistemą ir skaitmeninti juos naudodama skaitytuvus, taip pat įrašus iš mobiliųjų telefonų, kuriuose tekstai paverčiami rašymu naudojant OCR ir gali būti keičiami "Office" programose. Laiko žymos ir versijų kūrimas užtikrina, kad skaitmeninis dokumentas atitinka analoginį originalą.

Monitor with PaperOffice and Jura folders next to it
Efficient work thanks to digitization

Duomenų saugumas yra labai svarbi tema, ypač draudimo ir agentūrų sektoriuose. Štai kodėl "PaperOffice" DMS veikia su 1024 bitų šifravimo kodu, bet ne tik tai.

Visi duomenys konvertuojami į savo formatą, kuris nepriklauso nuo operacinės sistemos. Dėl to įsilaužėliai ir turto prievartautojai pirmiausia turi nulaužti operacinės sistemos užkardą, tada šifravimą ir galiausiai užsienio formatą, kuris iki šiol neįvyko. "PaperOffice DMS" turi labai efektyvią slaptažodžių valdymo sistemą, todėl galiausiai žmogus, kuris turi būti laikomas didžiausia kiekvieno kompiuterio silpnąja vieta, negali padaryti jokios žalos.

Visi skaitmeniniai duomenys yra užšifruoti "PaperOffice" DMS su 1024 bitais ir formatas konvertuojamas. Tai sukelia tokias dideles kliūtis įsilaužėliams ir šnipams, kad jie visi iki šiol nepavyko su "PaperOffice" DMS. Tuo pačiu metu hierarchinė slaptažodžių valdymo sistema neleidžia visiems turėti prieigos prie visko.

Financial managers are talking in the background
Work more efficiently thanks to secure document management and workflow solutions

Svarbūs "PaperOffice" DMS įtraukimo į biudžeto planavimą argumentai. Galiausiai, "PaperOffice" DMS taip pat įtikina tuo, kad atsižvelgiama į tvarumą ir aplinkos apsaugą. Anksčiau ar vėliau įvyks visiškas konvertavimas iš analoginių dokumentų į skaitmeninę formą, o tada viešoji įstaiga, kuri jau naudosis "PaperOffice" DMS, bus gerai pasirengusi.

Skaitmeninis sąskaitų faktūrų apdorojimas taip pat naudingas daugeliui draudimo bendrovių ir agentūrų. Gaunamos sąskaitos faktūros gali būti automatizuotos "PaperOffice" DMS dėka ir persiunčiamos atsakingam darbuotojui. Valdymo ir išleidimo procesas per skaitmeninį išleidimą taip pat gali būti vykdomas greitai ir efektyviai per sistemą.

Vos vienu pelės paspaudimu duomenis, įskaitant archyvavimo vietą, galima eksportuoti mokesčių konsultantui arba atvirkščiai.

Su peržiūra suderinamas ir saugus archyvavimas: "PaperOffice" DMS techniškai atitinka GoBD, GDPdU ir DSGVO teisinius reikalavimus

Negotiations for a contract
Digitization with PaperOffice brings immense advantages

"PaperOffice" DMS leidžia prijungti kitą programinę įrangą, pvz., ERP, ir, žinoma, perduoti dokumentus iš "Microsoft Office" per atitinkamas sąsajas. "PaperOffice" DMS pagreitina ryšį.

Terminai ir susitikimai stebimi, o veiksmai automatiškai suaktyvinami atsižvelgiant į norimą nustatymą. Užsakymo procesai gali būti automatizuoti ir net ateityje planuojami pakeitimai gali būti įvesti taip, kad jie įsigaliotų norimu laiku.

Dėl savo plačių funkcijų "PaperOffice" DMS tikrai gali būti klasifikuojamas aukštesniame įmonės turinio valdymo (ECM) segmente.

ECM apima bendrą viso organizacijos, turinčios atitinkamą prieigos hierarchiją, turinio valdymą. "PaperOffice" DMS gali išsaugoti bet kokį turinį skaitmenine forma, pakeisti jo turinį ir formatą bei padaryti jį prieinamą.

"PaperOffice" DMS turi visas ECM funkcijas ir tai yra puikus kainos ir kokybės santykis, taip pat intuityviai išmokta veikimo forma, dėl kurios brangus išorinis ar vidinis mokymas yra nereikalingas. Atvirkščiai, yra nemokamų vaizdo įrašų vadovėlių, kad priprastumėte prie skirtingų meniu. "PaperOffice" DMS gali tapti kiekvienos įmonės organizaciniu centru ir tai beveik šviesos greičiu.

Draudimo sektoriaus įmonės gauna naudos iš skaitmeninių dokumentų valdymo

38% visų apklaustų įmonių tiesiog neturi laiko suskaitmeninti savo procesų. Mes rekomenduojame procedūrą, kuri prasideda nuo pagrindinio proceso, analoginių dokumentų nuskaitymo tuo pačiu metu, kai jie apdorojami. Tokiu būdu žmonių grupei, kuri kiekvieną dieną dirba su kopijavimo aparatu, taip pat galėtų būti nurodyta, kiek įmanoma, po truputį nuskaityti archyvą.

Dėl automatinio nuoseklių charakteristikų turinčių dokumentų atpažinimo "PaperOffice" DMS visada gali priskirti visus nuskaitytus dokumentus į tinkamą saugojimo vietą skaitmeninėje atmintyje. Tikslinga pradėti nuskaityti archyvą su naujausiais įrašais, kad dar labiau sumažintumėte analoginio archyvo dydį, nes baigiasi saugojimo laikotarpiai. Be to, turime daug vadovų, kaip skaitytuvo dėka pasiekti biurą be popieriaus.

PaperOffice DMS yra analoginė ir skaitmeninė sąsaja. Naudodama savo nuskaitymo funkciją, programinė įranga gali skaityti analoginius dokumentus, planus ir nuotraukas į sistemą per jūsų skaitytuvą ir juos skaitmeninti, kai tekstai konvertuojami į šriftus naudojant OCR, kurį galima pakeisti "Office" programose. Laiko žymos ir versijų kūrimas užtikrina, kad skaitmeninis dokumentas atitinka analoginį originalą.

Optimizuokite savo darbo laiką iki 7.5%, palyginti su popieriniu darbu, nes naudojate "PaperOffice" DMS.

Sutaupykite laiko ieškodami, nukreipdami ir bendrindami dokumentus.

Naudojant skaitmeninius antspaudus, dokumentus galima papildyti papildoma informacija ir netgi valdyti išsamias darbo eigas. Savo ruožtu užduoties ir darbo eigos funkcija užtikrina, kad būtų laikomasi terminų ir jie būtų įvykdyti.

Turimi vertinimo mechanizmai, kuriuos kontroliuoja į "PaperOffice" DMS integruotas dirbtinis intelektas, leidžia įvertinti ir statistiškai ištirti įmonėje vykstančius medžiagų srautus.

"PaperOffice DMS" su daugybe administravimo įrankių yra ideali programinė įranga draudimo agentūroms ir investicijų konsultantams, leidžianti saugiai ir žaibiškai pasiekti visus duomenis, reikalingus geriausiems įmanomiems klientų patarimams. Tuo pačiu metu "PaperOffice" DMS gali būti naudojama visiems dalykams, kurie kitu atveju kyla verslo operacijose, valdyti.

Kad dokumentų valdymas ir duomenų apsauga būtų ne tik įvairūs, "PaperOffice" DMS rekomenduoja naudoti vidinę tinklo saugyklą (NAS) su atsarginės kopijos funkcija, kuri sumažina visiško praradimo tikimybę iki minimumo ir tuo pačiu metu yra vidinis debesis, kuris, priešingai nei debesys iš išorinių paslaugų teikėjų, iš tikrųjų apsaugo nuo nepageidaujamos vyriausybinių ar nevyriausybinių įstaigų prieigos.

FAQs

Galiausiai atsakome į dar keletą dažniausiai užduodamų klausimų šia tema "Draudimo bendrovių ir agentūrų skaitmeninimas":

Kaip darbuotojai gali pasiekti "PaperOffice"?

Dėl decentralizuotos ir modernios programų architektūros "PaperOffice" galima naudoti beveik bet kuriame įrenginyje - nuo klasikinių kompiuterių iki išmaniųjų telefonų / planšetinių kompiuterių iki televizorių.

Kas atsitiks su duomenimis, jei "PaperOffice" neegzistuoja?

Neįvyks, bet kad jus nuramintumėte: galite bet kada eksportuoti savo duomenis, nes "PaperOffice" yra pagrįsta atvira duomenų bazės struktūra, galite bet kada pasiekti savo duomenis.

Temos duomenų apsauga: kur saugomi visi dokumentai?

"PaperOffice" saugo visus dokumentus įmonėje su aukšto lygio šifravimu, todėl jis bus apsaugotas, pavyzdžiui, nuo duomenų vagystės ir viršys visus BDAR ir GOBD reikalavimus.
Venkite klaidų: NIEKADA neišsaugokite duomenų trečiosios šalies debesyje!

Ar "PaperOffice" galima tiksliai pritaikyti specifikacijas?

Taip, "PaperOffice" gali būti 100% pritaikytas numatytam naudojimui, kad būtų užtikrinta sklandi integracija į esamus procesus ir sistemas. Net programos sąsaja gali būti visiškai suprojektuota ir laisvai pritaikyta.

Išvada

"PaperOffice DMS" palaiko draudimą ir siūlo atitinkamas sąsajas su kita programine įranga, API ryšiais ir gali būti bet kada išplėstas pagal jūsų pageidavimus. Programinę įrangą lengva išmokti ir ją galima lengvai integruoti į kasdienę praktiką, nesukeliant neatvykimo į darbą mokymo tikslais.

"PaperOffice" DMS rekomenduoja naudoti NAS (tinklo palaikomą duomenų saugyklą) su atsarginės kopijos kūrimo funkcija, kad svarbūs duomenys nebūtų nei prarasti, nei šnipinėjami trečiųjų šalių debesyse.

Galų gale, "PaperOffice" DMS daro įspūdį labai geru kainos ir kokybės santykiu bei didžiule praktine patirtimi per daugiau nei 20 metų praktinę patirtį.

Štai ką sako mūsų klientai

Atvejo analizė

Automatizuotas sąskaitų faktūrų apdorojimas

15 priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti dokumentų valdymą su skaitytuvu

Skaitmeninis sąskaitų faktūrų apdorojimas kartu su dokumentų valdymo sistema (DMS) labai prisideda prie jūsų įmonės efektyvumo ir sėkmės bei bepopierio biuro. Skaitmeninio sąskaitų faktūrų apdorojimo poreikis dabar yra svarbus aspektas visiems.

PaperOffice is a professional product / solution / ecosystem, which is primarily aimed at commercial users with more than 3 to 80 workstations.
PaperOffice can also be used privately and with fewer workstations without any problems if it corresponds to your price-performance ratio. To use PaperOffice on more than 80 workstations, PaperOffice CUSTOM should be used. We recommend, especially for professional use, to keep PaperOffice PLUS active at all times, which is associated with additional costs. Due to external influences, such as Windows updates, updates of other installed software, which system components change, etc., without an active PaperOffice PLUS, no guarantee is given for perfect function. Each PaperOffice license includes PaperOffice PLUS for 6 months, this is not automatically extended by PaperOffice and can, optionally, be booked after it has expired. All licenses purchased in the PaperOffice online shop have a 30-day return policy, i.e. you can withdraw from the purchase at any time as long as no payment has been made and the license has thus been activated and no services have yet been used. Time quotas for advice, presentation and support without active PaperOffice PLUS are limited in time and are decided by the PaperOffice team individually and based on experience.
PaperOffice delivers online license orders risk-free via PayPal.
© Copyright 2002-2022 PaperOffice Limited Europe, All rights reserved
PaperOffice®, PaperOffice Paperless Office®, PaperOffice Digital Office® and the PaperOffice logo are registered trademarks of PaperOffice Limited Europe in Europe and/or other countries